Piliniusz Starszy O firmie
Biznes Calivita
Produkty Calivita
Zestawy
Zakazane
Kontakt

Szczepienia cz. 2 - Zgony przez szczepienia

Podane przez PZH (Państwowy zakład Higieny) informacje w rodzaju cyt: "na choroby, na które stosuje się szczepienia ochronne od lat, w 1997 roku w Polsce zachorowało 2467 osób, ale 16 spośród nich umarło... w tym samym czasie na pięć chorób, na które nie stosuje się szczepionek, zachorowało aż 405510 osób ale zmarło tylko 13". Gdyby nie daj Boże na te szczepione choroby zachorowało więcej, to żniwo śmierci byłoby tragiczne. Zwykła statystyka wykazuje, że prawdopodobieństwo zgonu dla osób szczepionych wg danych Ministerstwa cytowanych powyżej wynosi 0.65%, natomiast dla osób nieszczepionych 0.003% tj. o 20 000% częstsze ( różnica istotna statystycznie ). No cóż, mnie Autor tych danych nie przekonał do szczepienia jako metody panaceum dla wszystkich.

W całym tym bałaganie i chęci zysku zginął zupełnie pacjent. Przecież obowiązująca Ustawa gwarantuje pacjentowi możliwość wyboru takiej a nie innej metody leczenia w każdym przypadku z wyjątkiem szczepień jak się okazuje.

Ilość przypadków zachorowalności na koklusz zmniejszała się naturalnie,
systematycznie przez 70 lat przed wprowadzeniem szczepionki.


Istnieje naturalny wzrost zachorowalności na koklusz co 3-4 lata nawet wśród ludności zaszczepionej
Badanie FDA ( Administracja ds. Leków i Żywności ) przeprowadzone przy Uniwersytecie Californijskim w Los Angeles wykazało następujące reakcje u 875 niemowląt :

Proporcja zgłoszonych reakcji na ilość dzieci:
1 na 20 .....................bezustanny płacz
1 na 66......................wysoka gorączka
1 na 180 ..................cienki, głośny pisk
1 na 350....................konwulsje
1 na 22000................ostre uszkodzenie mózgu
1 na 62000................stałe uszkodzenie mózgu
1 na 71600................śmierć

Japonia opóźniła szczepienie do drugiego roku życia aby dać czas na rozwinięcie się naturalnego systemu immunologicznego. Istnieje znaczna ilość dowodów, która łączy “Zespół nagłej śmierci u niemowląt” ze szczepionką na koklusz. Szansa na śmierć spowodowana szczepionką na koklusz jest 94 razy większa niż śmierć w przypadku naturalnego zachorowania na tę chorobę

Obliczenia wskazują na 10 zgonów rocznie spowodowanych przez naturalnie występujący krztusiec a 943 zgony spowodowane przez szczepionkę.


Jak podało Ministerstwo Zdrowia w Polsce wykonuje się ponad 10000 000 szczepień po 50 - 100 zł za zastrzyk, a więc walka idzie o około 5 bilionów do ponad 10 bilionów starych złotych. I dlatego panuje takie rozsierdzenie. Jest więc o co się bić, bo przecież oficjalnie są to pieniądze przeznaczane na służbę zdrowia. To zamieszanie, ten strach przed utratą panuje szczególnie w sanitarno epidemiologicznych stacjach. Przecież te instytucje powołane do kontroli stanu sanitarnego od pewnego czasu zaczęły zajmować się handlem szczepionkami. Organizują dni promocji sprzedaży, zupełnie tak, jak podczas sprzedaży kosmetyków czy też biustonoszy. Jednocześnie nigdzie nie podano o zamknięciu jakiejkolwiek placówki z powodu brudu pomimo, że w szkołach brak odpowiedniej liczby ubikacji i mydła.

żródło: http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,2952366.html

Dr n. med Jerzy Jaśkowski
Gdańsk 1998.06.30


Do przynajmniej 6-go miesiąca życia nie podajemy zwykle jedzenia stołowego dla niemowląt ze względu na niedojrzały układ pokarmowy. Czy w takim razie jest sens w zaszczepianiu obcej substancji do organizmu noworodka w celu zaatakowania niedojrzałego systemu immunologicznego?

Program jaki nadał NBC wywiadu z David Kesslerem D.M byłym szefem FDA ( Administracja Żywności i Leków ) oszacował on, że lekarze zgłaszają tylko 10% niepożądanych reakcji na szczepienia.
Reakcje na szczepionki można podzielić na dwie grupy: natychmiastowe i opóźnione/stałe

natychmiastowe: gorączka, ospałość, wrażliwość, wymioty, reakcje alergiczne, konwulsje

opóźnione i stałe: epilepsja, upośledzenie umysłowe, problemy w nauce, paraliż, uszkodzenie systemu immunologicznego ( prowadzącego do Auto-Immune Disordes, zaburzenia auto – immunologiczne oraz uszkodzenie systemu nerwowego.

W niektórych przypadkach negatywne reakcje w organizmie dziecka mogą zajść nie w wyniku samego wirusa a na skutek składników jakie są używane podczas produkcji szczepionek.
Oto lista niektórych składników:

  • ACETON – rozpuszczalnik używany w zmywaczu do paznokci
  • ALUN – konserwant
  • ALUMINIUM I OLEJE ŚRODKÓW WSPOMAGAJĄCYCH – powodują raka u myszy laboratoryjnej
  • ALUMINIUM FOSFAT – używanej w dezodorantach, trucizna
  • FORMALINA – znany rakotwórczy składnik przeważnie używany do balsamowania ciał
  • FENOL ( kwas węglowy ) - śmiertelna trucizna
  • THIMEROSAL ( o pochodzeniu rtęciowym ) – trujący ciężki metal, ciężko wydalany przez organizm



KOKLUSZ

Zdecydowanie najniebezpieczniejsza szczepionka o największej ilości udokumentowanych przypadków potwierdzających poważne, niepożądane reakcje. Co tydzień około 67000 dzieci przyjmuje szczepionkę DPT . W Stanach poważne reakcje u dzieci na DPT w ciągu roku to: 35000 reakcji konwulsyjnych, zapaści lub cienki pisk 11000 reaguje głębokimi atakami padaczki, przedwczesnym neurologicznym uszkodzeniem włącznie z opóźnionym rozwojem, zaburzeniami w zdolności uczenia się, nadpobudliwością, zaburzeniami zachowawczymi, głębokim upośledzeniem umysłowym, autyzmem oraz padaczką odporną na leki.

Powrót

O firmie   Współpraca   Produkty   Zestawy   Zakazane   Kontakt