Piliniusz Starszy O firmie
Biznes Calivita
Produkty Calivita
Zestawy
Zakazane
Kontakt

Gerson - cudowna terapia nie tylko na raka

Doktor Max Gerson (1891-1956), genialny lekarz i naukowiec, który już 80 lat temu odkrył przyczyny powstawania raka, opisując je jako: zespół wyniszczenia tkanek wynikający z zaburzenia równowagi sodowo-potasowej na poziomie komórkowym; postępującą toksemię organizmu oraz permanentny niedobór składników odżywczych.


Dr Gerson określił raka jako chorobę całego organizmu, a nie poszczególnych organów. Na bazie swoich odkryć, po ponad 35-ciu latach klinicznych doświadczeń, opracował Terapię Gersona – wybitnie skuteczną, naturalną, niespecyficzną terapię antynowotworową, nakierowaną na usuwanie przyczyn, a nie skutków choroby. Terapia znana jest głównie z ponad 30-to letniego pasma sukcesów w walce z wieloma rodzajami raka, jednak równie dobrze radzi sobie z innymi przewlekłymi dolegliwościami, m.in.: cukrzycą, chorobami serca, chorobami reumatycznymi czy nadciśnieniem. Mimo iż współczesna medycyna nazywa takie dolegliwości „nieuniknionymi” i „nieuleczalnymi” chorobami cywilizacyjnymi, oferując jedynie symptomatyczne leczenie, to Terapia Gersona zaprzecza wszystkim tym tezom – jest skutecznym narzędziem w walce z rakiem, nawet w zaawansowanym stadium, oraz z ponad 50 innymi chorobami – zwalcza przyczyny tych schorzeń i odbudowuje cały organizm, pomagając pacjentom w powrocie do pełnego zdrowia i w uniknięciu chorób w przyszłości.


Terapia Gersona, mimo iż opracowana w Niemczech i USA, może być skutecznie stosowana w polskich warunkach.


Nieodłączną podstawą terapii dr Gersona jest oczyszczanie umysłu, pobudzanie pozytywnych bodźców, wraz z równoczesnym stosowanego żywienia bogatego w soki warzywno-owocowe. Ponieważ współczesne rolnictwo poprzez sztuczne nawozy sprawia, iż warzywa i owocowe są bardzo ubogie w sole mineralne i inne składniki, sprawia to, iż dieta i praca nad własnymi myślami to aż lub zaledwie 50% sukcesu w uzdrawianiu swojego organizmu. Pierwsza połowa sukcesu do dieta i soki warzywno-owocowe. Pozostałe 50% sukcesu to suplementy, które w dobie cywilizacji są nieodłączną częścią wzbogacania żywienia ludzi w krajach uprzemysłowionych - bez których dzisiaj nie jesteśmy w stanie dostarczyć odpowiedniej ilości ważnych dla życia i zdrowia składników odżywczo-budulcowych do własnego organizmu.W tej kwestii wprost idealne wydają się:.
Ocean 21 - skoncentrowany surowy sok liofilizowany w warzyw, ziół i alg bogaty w chlorofil   stanowiący zielone części roślin - tak cenione i zalecane w Terapii Gersona.
.
Zenhonic - skoncentrowany surowy sok liofilizowany z owoców o silnym działaniuuantyoksydacyjnym.
.
Polinesian NONI sok - surowy sok liofilizowany z owocu NONI o niezwykłych włąsciwościach naprawczych


Poważnie chorzy pacjenci, by wyzdrowieć, muszą dokonać nowych wyborów w swoim życiu. Potrzebują rzetelnego rozeznania i pełnej informacji, aby podjąć właściwe decyzje. „Terapia doktora Gersona” dostarcza im wszystkich niezbędnych informacji wraz ze sprawdzoną metodą leczenia, dając zarazem nadzieję na zdrową i szczęśliwą przyszłość.


Doktor Max Gerson (1891-1956), genialny lekarz i naukowiec, który już 80 lat temu odkrył przyczyny powstawania raka, opisując je jako: zespół wyniszczenia tkanek wynikający z zaburzenia równowagi sodowo-potasowej na poziomie komórkowym; postępującą toksemię organizmu oraz permanentny niedobór składników odżywczych.


„Terapia doktora Gersona – lekarstwo na raka i inne choroby przewlekłe” autorstwa Charlotte Gerson i Beata Bishop, stanowi kompletny przewodnik po teorii i praktyce Terapii Gersona, w którym autorki dzielą się swoimi kilkudziesięcioletnimi doświadczeniami w leczeniu raka i innych dolegliwości przy zastosowaniu Terapii Gersona.


Książka jest uaktualnieniem klasycznego dzieła Maxa Gersona „A Cancer Therapy: Results of 50 Cases”, uwzględniającym zmiany jakie zaszły w świecie i w medycynie od czasu jego śmierci, m.in. powszechność zastosowania chemioterapii i radioterapii, ich wpływ na organizmy chorych i konieczności uwzględnienia go w programie terapii. Terapia Gersona, mimo iż opracowana w Niemczech i USA, może być skutecznie stosowana w polskich warunkach. Książka napisana jest w taki sposób, iż może służyć jako podręcznik do samodzielnego prowadzenia terapii tym, którym trudno znaleźć lekarza przeszkolonego w Terapii Gersona. Czytelnik dowiaduje się, które choroby mogą być skutecznie leczone, czego wymaga każdy z poszczególnych kroków terapii, jaki jest rozkład dnia pacjenta i pełny program leczenia, jakie badania należy wykonywać, jak interpretować ich wyniki, jakie zabiegi należy przeprowadzać oraz jakie suplementy będą potrzebne. Znajdziemy w niej również mnóstwo wspaniałych przepisów kulinarnych kuchni Gersona, historie wyleczonych pacjentów i dużo, dużo więcej.


Polecam również doskonałą książkę Louisy L.Hay „Możesz uzdrowić swoje życie”.
Louise L. Hay zalozyla i prowadzi w Kalifornii osrodek terapeutyczny, którego celem jest pomaganie zglaszajacym sie osobom w odkryciu i wykorzystaniu pelni potencjalu sil wewnetrznych, majacych decydujacy wplyw na zachowanie zdrowia. Zródlem wiedzy autorki sa jej wlasne doswiadczenia: uznana za nieuleczalnie chora na raka, w okresie przygotowywania sie do operacji zdolala wyleczyc sie sama. Jej glówne przeslanie streszcza sie w zdaniu: "Jezeli tylko jestes gotów uruchomic sily swojego umyslu, mozesz wyleczyc sie niemal z kazdej choroby". Niniejsza ksiazka to swoisty kurs metod Louise L.Hay. Autorka krok za krokiem uczy w niej sposobów rozwiazywania swoich leków i napiec, trudnosci w stosunkach z otoczeniem, a takze przeciwdzialania aktualnym i potencjalnym chorobom.

Powrót

O firmie   Współpraca   Produkty   Zestawy   Zakazane   Kontakt