Piliniusz Starszy O firmie
Biznes Calivita
Produkty Calivita
Zestawy
Zakazane
Kontakt

Rabaty i premie

Uśmiech na twarzy każdego wywołuje słowo rabat. To znaczy, że kwota do zapłaty jest niższa. Twarz promienieje, gdy jest mowa o premiach.

Ten temat lubią wszyscy, bo to oznacza, że dostaniemy pieniądze.

Przyglądając się cennikowi Calivity, zwróć uwagę, że znajduje się tam kolumna oznaczona BP (Bonus Point, czyli punkt bonusowy). Bez problemu dostrzeżesz zależność: że im droższy produkt tym liczba punktów bonusowych jest wyższa. Oznacza to, że im kwota zamówienia będzie wyższa, tym więcej punktów uzbiera się na Twoim koncie. Informacje o rabacie otrzymasz od firmy Calivita pocztą. Znajdować się w niej będzie bardzo ważne HASŁO, które należy podać przy kolejnych zakupach klubowych.

WAŻNE!!!
Punkty z kolejnych zakupów, dokonywanych we wszystkich salonach Calivity, tych w Polsce i tych poza jej granicami, są sumowane w centralnym komputerze firmy, po zakończeniu miesiąca i dopiero wówczas naliczany jest rabat. Rabat nie jest dochodem. Calivita udziela rabatów w wysokości od 4-21% wartości netto Twojego zamówienia.

Dla przykładu: dokonujesz zakupów w miesiącu sierpniu. Po zakończeniu miesiąca firma oblicza rabat zgodnie z sumą punktów za Twoje zakupy. W październiku, pocztą otrzymujesz „Listę obrotów” za miesiąc sierpień, a w niej ważne hasło i kwotę rabatu np. 100 zł. Do kolejnego zamówienia dopisujesz HASŁO i firma pomniejsza kwotę do zapłaty o wysokość udzielonego Ci rabatu ( w tym przykładzie jest to 100 zł ). Zgodnie z polskim prawem jako rabat możesz otrzymać najwięcej 50% zwrotu od swoich zakupów w Polsce.

Na przykładzie Polinesian Noni, zróbmy proste wyliczenie.
Polinesian Noni posiada 500 PB (punktów bonusowych). Jeśli w ciągu jednego miesiąca dokonasz zakupu jednego opakowania Polinesian Noni, to rabat nie będzie się Tobie należał - 500 BP. Jeśli dokonasz zakupu dwóch opakowań przykładowego Polinesian Noni, to uzyskasz 1000 BP i zakwalifikujesz się do tabeli premii na pierwszy poziom rabatu - 4%.

Oto tabela bonusowa:

Punkty PBPoziom %
0 - 9990 %
1 0004 %
3 0007 %
9 00010 %
18 00012 %
32 00015 %
58 00018 %

Jeśli więc znalazłeś się w tabeli na poziomie 4%, to otrzymasz rabat w wysokości 4% wartości netto Twojego zamówienia.

Wiele osób dokonuje większych zamówień (nawet w kilku zamówieniach) w skali miesiąca - powyżej 3000BP. Dzięki tym zakupom kwalifikują się do poziomu 7% przekraczając próg 3000 BP (patrz tabela) w skali miesiąca. Otrzymają wówczas rabat w wysokości 7% wartości netto zakupionych produktów. Nie do rzadkości należą osoby, które wszystkimi zakupami w ciągu miesiąca osiągają poziom 10%, ale są to już osoby, które w produkty CaliVity zaopatrują już swoich najbliższych i znajomych. Na poziomie 10%, przy jednoczesnym uzyskiwaniu tzw. Elit Bonus - dodatkowe 10%, kwoty wysyłane przez Firmę sięgają nawet do 1000 PLN.

Jak widzisz wyżej, tabela nie kończy się na poziomie 10% i jak się domyślasz dochody osiągane na wyższych poziomach są wysokie, a nawet bardzo wysokie. Profesjonaliści osiągają dochody przyprawiające o zawrót głowy, ale to zarezerwowane jest tylko dla klubowiczów chętnych do osiągania dodatkowych dochodów. W tym celu firma organizuje dla nich profesjonalne szkolenia, a tam każdy dowiaduje się jak dodatkowo zarabiać będąc klubowiczem oraz jak podnieść dochód na poważne wyżyny.

Ponieważ do osiągania wyższych poziomów, a tym samym wyższych dochodów potrzebna jest profesjonalna współpraca, zawsze kiedy ktoś z moich Klubowiczów jest zainteresowany osiąganiem większych poziomów niż 7%, a tym samym wyższych dochodów umawiam się na dłuższą, kilkugodzinną rozmowę i spotykamy się osobiście.

Punkty widnieją również na fakturze, którą otrzymujesz z produktami. Jeśli będziesz liczyć te punkty, to prawdopodobnie będziesz otrzymywać systematycznie rabat. Jeśli wpadniesz w ten rytm, to okaże się, że Twój rabat będzie jeszcze większy za sprawą następnego, niespotykanego w innych firmach bonusu z tzw. Nowego Progresywnego Systemu Wynagrodzeń. Ale o tym opowiem Ci już w czasie osobistego spotkania, jeśli zechcesz się dowiedzieć więcej. Z przyjemnością spotkam się i o wszystkim opowiem, a potem pomogę w osiągnięciu wyższych poziomów.

O firmie   Współpraca   Produkty   Zestawy   Zakazane   Kontakt