Piliniusz Starszy O firmie
Biznes Calivita
Produkty Calivita
Zestawy
Zakazane
Kontakt

CaliVita International

Dlaczego nasza cywilizacja choruje i umiera pomimo dostępu do około 25 tysięcy zatwierdzonych do użytku "chemicznych substancji" zwanymi lekami?

Dlaczego dziś co czwarty zgon wywołują dopuszczone do użytku leki i techniki leczenia, pod którymi widnieje podpis "Journal of American Medical Association" ?

O tym, że syntetyczne leki mogą zaszkodzić mówi zapis w ulotce załączony do leku. Pytanie, czy czytamy taką ulotkę do końca i dlaczego zgadzamy się na "dołączone" skutki uboczne?

A może by tak powrócić do natury. Zacząć korzystać ze sposobów naturalnych, stosowanych w medycynie ludowej od wieków.

Żyjemy w czasach, gdzie nastąpił znaczny wzrost liczby czynników szkodliwych dla naszego zdrowia. Mamy zanieczyszczone środowisko, konserwanty, pestycydy, spaliny, tysiące substancji chemicznych, które są obecne prawie we wszystkich produktach, jakich używamy. A co jemy? Żywność wysoko przetworzoną, która pozbawiona jest większości składników odżywczych. To wszystko odbija się na naszym wyglądzie i zdrowiu.

Możemy poprawić swoją jakość życia, dostarczając organizmowi odpowiedni zestaw substancji odżywczych. W ten sposób sprostmy każdemu wyzwaniu, ciesząc się zdrowiem przez długie lata.

CaliVita© International oferuje ponad sto produktów dostępnych w sieci globalnej, stwarza możliwość szerokiego wyboru, w zależności od wieku, płci, zapotrzebowania czy indywidualnych preferencji konsumenta.

Produkty CaliVita© International zostały stworzone przy wykorzystaniu najnowszych technologii, zapewniających najwyższe standardy charakterystyczne dla preparatów farmaceutycznych. Jednocześnie CaliVita© International korzysta z tradycji lecznictwa ludowego, sięgającej kilkuset, a nawet kilku tysięcy lat. Unikalne, a przy tym skuteczne i bezpieczne produkty w naszej ofercie, to wynik udanego połączenia współczesnej nauki i wielowiekowej tradycji. Wśród składników aktywnych naszych preparatów znajdują się witaminy, składniki mineralne, antyoksydanty, aminokwasy, enzymy, niezbędne kwasy tłuszczowe, wyciągi z roślin leczniczych, adaptogeny, substancje wspomagające odchudzanie, błonnik, itd.

Produkty CaliVita© International wytwarzane są w Stanach Zjednoczonych, przez renomowanych producentów suplementów diety, pod nadzorem amerykańskiej FDA (Agencji ds. Żywności i Leków). Wszystkie produkty są zgodne z normami GMP (Dobrą Praktyką Produkcyjną), przy użyciu surowców naturalnego pochodzenia. Nie zawierają cukru, soli, konserwantów, sztucznych barwników i aromatów. Preparaty o przedłużonym działaniu zapewniają większą skuteczność i stały poziom substancji w organizmie, nawet przez 10-18 godzin.Odpowiednio dobrana ilość i proporcje składników oraz ich aktywna forma zapewniają maksymalne przyswajanie preparatu przez organizm.

W ostatnich latach znacznie wzrosła świadomość potrzeby prowadzenia zdrowego stylu życia, co niewątpliwie jest zasługą również naszej firmy. Na całym świecie, CaliVita© International propaguje nowy, pod względem jakości, styl życia. Pod pojęciem tym kryje się prowadzenie zdrowego stylu życia, którego obecnie nieodłączną częścią - oprócz regularnego uprawiania ruchu i zdrowego odżywiania się - jest również systematyczne zażywanie suplementów żywieniowych. CaliVita© International to również oferta biznesowa na prowadzenie dochodowego przedsięwzięcia, co z kolei umożliwia uzyskanie materialnego bezpieczeństwa.

Współpraca z CaliVita© International jest nie tylko możliwością osiągnięcia wysokich dochodów. Biorąc pod uwagę inny aspekt, dla osób pracujących w tym systemie, to znakomita okazja do nawiązywania nowych znajomości, poznawania nowych miejsc i kultur. System Sieci CaliVita© International uczy również, jak zadbać o zdrowie własne, swojej rodziny i przyjaciół. Dzięki nowej filozofii życia i osobistej odpowiedzialności, możemy skutecznie poprawić stan zdrowia i sytuację materialną własną, jak i naszych najbliższych. Jednym słowem, przyjmując z CaliVita© International nowy, nowoczesny styl życia, możemy mieć wpływ na jakość naszego życia.

O firmie   Współpraca   Produkty   Zestawy   Zakazane   Kontakt