Piliniusz Starszy O firmie
Biznes Calivita
Produkty Calivita
Zestawy
Zakazane
Kontakt

MLM – biznes na całe życie

Ile osób marzy o niezależności finansowej, o stabilnym i spokojnym życiu? Bardzo wiele. A ilu ludzi realizuje te marzenia?

Wielu z nas spotyka się z opinią, że tylko praca na etacie ma sens. Już jako młode osoby słyszymy od rodziców: ucz się, skończ studia i znajdź sobie pewną pracę na etacie. Czy jednak praca na etacie jest pewna? Kiedy słyszymy o redukcji etatów w jakieś firmie to większość osób boi się, że to ich "zredukują". Zadziwiający jest fakt, że prawie każdy akceptuje ten fakt, a tylko nieliczni znajdują w sobie odwagę na przełamanie tych stereotypów. Tymczasem wystarczy 5 lat konsekwentnej pracy w odpowiedniej firmie networkowej, aby zapewnić sobie emeryturę, jakiej nie zagwarantuje żaden system socjalny tego świata.

Pewne miejsce pracy to już przeszłość. Jedyną drogą do niezależności jest wzięcie swojego losu we własne ręce i znalezienie odpowiedniej alternatywy. Tradycyjne modele miejsc pracy stają się powoli przeżytkiem.

Pracujemy średnio 44 lata, aby w wieku emerytalnym stwierdzić, że grozi nam ubóstwo. Niewielu ludziom udaje się odłożyć tyle pieniędzy aby stać się niezależnymi finasowo.

W MLM wyróżnia się dwa modele dochodu: sprzedaż bezpośrednia i prowizja ze struktury. Wysokość dochodu za sprzedaż zależy od własnej aktywności. Prowizja ze struktury to efekt pracy zespołowej. Oczywiście potrzebny jest czas, aby dochód ze struktury wyniósł kilka tysięcy euro. Kiedy poziom ten zostanie osiągnięty, to można porównać ten stan do stale roznącej emerytury, która jest wynikiem własnej pracy. Kilka tysięcy euro prowizji ze struktury w kilka miesięcy jest najzupelniej normalne i zależy wyłącznie od własnego zaangażowania.

Dzięki minimalnemu zaangażowaniu środków własnych network marketing jest jednym z najlepszych modeli biznesowych, jakie obecnie istnieją.

Moi Liderzy otrzymują szeroki system wsparcia poprzez:

  • indywidualne konsultacje
  • szkolenia
  • videokonferencje
  • system nagród motywacyjnych

Jestem do dyspozyji całej mojej grupy.

Jeżeli masz pytania związane z budową biznesu MLM możesz liczyć na moją pomoc, chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Zadaj pytanie

O firmie   Współpraca   Produkty   Zestawy   Zakazane   Kontakt