Piliniusz Starszy O firmie
Biznes Calivita
Produkty Calivita
Zestawy
Zakazane
Kontakt

Plan Marketingowy

cz. I

Planem Marketingowym nazywamy zasady budowy i funkcjonowania grup konsumenckich, oraz sposoby wypłacania rabatów i premii. Postaram się w kilku zdaniach, możliwie prostym sposobem przybliżyć podstawy Network Marketing. Oczywiście nie otrzymasz tutaj informacji szczegółowych, bo o tym rozmawiamy tylko na szkoleniach jakie się odbywają. Na nich również poznasz tajniki taj pracy, których nie zna większość ludzi rozpoczynających drogę do sukcesu finansowego.

Istnieją trzy podstawowe sposoby osiągania rabatów lub wysokich dochodów:

1. Sprzedawca:
30% różnicy pomiędzy ceną zakupu a ceną sprzedaży - marża
Po 10 latach uzyskuje się 10% zniżki na zakupy produktów.

Osoby, które zetknęły się z produktami CaliVita, szybko przekonują się o ich wysokiej jakości i skuteczności. Chętnie zatem dzielą się swoimi pozytywnymi odczuciami i doświadczeniami z innymi osobami. Jest to naturalny sposób rekomendacji produktów.

A każdy, kto mówi o produktach swoim znajomym w końcu wymieni je u nich na pieniądze. Więc kto faktycznie jest sprzedawcą?

Zawsze sprzedawcą jest osoba, której bardziej zależy. Albo Ty sprzedajesz produkt, albo osoba, której zależy na produkcie sprzedaje Tobie swoje pieniądze. Nie chcesz sprzedawać produktów - spraw, aby same się sprzedawały, np. prowadź prezentacje.

PRACA > DOCHÓD

2. Twój rabat:
1. Twoim rabatem jest kwota obliczana od obrotu, na podstawie punktów PB według różnicy poziomów procentowych od 4% do 21%.
2. Elite Rabate – rabat dla członków Klubu Elitarnego. Członkiem Klubu Elite może zostać każdy Klubowicz, wtedy otrzymuje 10% OPH za każdy produkt oznaczony w cenniku znaczkiem Elite Club.
3. Nowy Progresywny System Wynagrodzeń, dzięki któremu możliwe jest zwiększenie swoich zarobków nawet o 100%
4. Dodatkowe nagrody od Twojego Menedżera, płynące z wypracowanego poziomu rabatowego 10% - 21%.

Tworząc marketing nie sprzedajemy produktów. Stosujemy wiele zasad marketingu tworząc duże struktury handlowe. Na początku współpracy Twój sukces zależy w głównej mierze od Twojego Sponsora, profesjonalisty od którego dużo się nauczysz. Najpierw sam poprzez konsultacje ze swoim Sponsorem, szkolenia i odpowiednią literaturę, musisz się nauczyć, żeby później szkolić swoich partnerów, jak dojść do pozycji menedżera.

PRACA = DOCHÓD

3. Wysokie dochody Twojego biznesu:
1. 30% różnicy pomiędzy ceną zakupu a ceną sprzedaży;
2. Kwoty otrzymywane na podstawie różnicy poziomów w tabeli premiowania 4% - 21% od obrotu grupy osobistej;
3. Dodatkowe bonusy:
executive bonus - 2 % od obrotu grupy osobistej
srebrny bonus - 1% od grup 21%
podwójna srebrna premia - 0,25% od grup 21%
złoty bonus - 0,25% od grup 21%
Szczegóły w regulaminie firmy str. 12
4. PREMIA KIEROWNICZA zgodnie z Planem Marketingowym 5% od własnego obrotu osobistego oraz każdej grupy osiągającej 21%. To jest dodatkowa kwota rocznej gwarantowanej premii kierowniczej w wysokości:
rocznie 6.000 USD za 1 grupę 21% ( miesięcznie po 500 USD za 1. grupę 21%),
12.000 USD za 2 grupy 21% (miesięcznie po 500 USD za każdą grupę 21%)
18.000 USD za 3 grupy 21% (miesięcznie po 500 USD - II - )
24.000 USD za 4 grupy 21% (miesięcznie po 500 USD - II - )
30.000 USD za 5 grup 21% (miesięcznie po 500 USD - II - )
36.000 USD za 6 grup 21% to 500 USD za każdą grupę 21% miesięcznie
5. BONUS STABILITY - to od 100 do 600 USD dodatkowej wypłaty za każdą grupę 21% co miesiąc. Łącznie stanowi to kwotę dodatkowej premii jako NAGRODY ZA UZYSKANIE TYTUŁU w wysokości:
rocznie 1.200 USD za 1 grupę 21% ( miesięcznie 100 USD za grupę 21%),
4.800 USD za 2 grupy 21% (miesięcznie po 200 USD za każdą grupę 21%)
10.800 USD za 3 grupy 21% (miesięcznie po 300 USD - II - )
14.400 USD za 4 grupy 21% (miesięcznie po 300 USD - II - )
18.000 USD za 5 grup 21% (miesięcznie po 300 USD - II - )
43.200 USD za 6 grup 21% to 600 USD za każdą grupę 21% miesięcznie

Zanim rozpoczęłam współpracę z CaliVita International, dokładnie przyjrzałam się Planom Marketingowym kilku firm działających w MLM. Jednak tak dobrze płacącej, żeby nie powiedzieć tak bardzo dobrze płacącej firmy nie znalazłam. Bonus Stability wypłacany jest co miesiąc od momentu kiedy się do niego zakwalifikujesz. Ale to nie koniec.

6. Poniżej jeszcze jeden wysoki dodatkowy bonus dla aktywnych Klubowiczów. Nowy Progresywny System Wynagrodzeń to kolejny, rewelacyjny dodatkowy bonus pozwalający na poważne zwiększenie swoich zarobków nawet o 100% wypłaty!!!
Z tego dodatkowego bonusu spełniać możesz swoje marzenia!!! Samochód? Podróże? Nowy dom? Jacht?

7. Podróże – nie sposób pominąć egzotycznych podróży dzięki pracy w MLM z firmą CaliVIta Twoje działania menedżerskie często ograniczają się do indywidualnych konsultacji, szkoleń grupowych i częstych podróży. Opracowujesz również wiele materiałów pomocnych w pracy dla Twoich liderów. Masz dużo liderów i nie masz dla wszystkich zbyt dużo czasu, który poświęcasz nowym. Dzięki wysokim obrotom i dużej ilości współpracowników - liderów, otrzymujesz bardzo wysokie dochody (kilkadziesiąt tysięcy PLN miesięcznie).

część II | część III | część IV | część V | część VI

O firmie   Współpraca   Produkty   Zestawy   Zakazane   Kontakt