Piliniusz Starszy O firmie
Biznes Calivita
Produkty Calivita
Zestawy
Zakazane
Kontakt

Współpraca

Ta strona przeznaczona jest dla osób, które mają dość swojej dotychczasowej pracy i pragną zmienić coś w swoim życiu.

Większość osób nie widzi żadnych perspektyw na przyszłość. Żyją tak jak żyją i nie robią nic aby żyło się im lepiej. Są jednak takie osoby, które mają marzenia i duże cele życiowe. Poszukują one osoby doświadczonej i skutecznej w biznesie, która wskaże im drogę do realizacji ich marzeń.

Dlaczego właśnie CaliVita?

1. PRODUKTY – rozwiązały poważne problemy zdrowotne w mojej rodzinie, na rozwiązanie których lekarze od lat nie mieli pomysłu.
2. PLAN MARKETINGOWY – czyli możliwość osiągnięcia bezpieczeństwa finansowego.

Moja praca polega na dzieleniu się swoimi wiadomościami i umiejętnościami oraz na takiej współpracy z osobami z mojej grupy, by osiągali jak najwyższe tytuły zawodowe w CaliVita, co pozwoli na spokojne, dostatnie życie i spełnianie marzeń, by stali się ludźmi niezależnymi, by mogli poprawić swoją sytuację życiową i zarazem finansową. By odnieśli sukces.

Jeśli więc i Ty masz odwagę zerwać z szarością swojego dnia powszedniego, jeśli masz odwagę podjąć wyzwanie biznesowe i dowiedzieć się, dlaczego inni odnoszą sukcesy biznesowe, nie czekaj, natychmiast się ze mną skontaktuj. Największe sukcesy odnoszą ludzie szybcy w myśleniu i działaniu, bo życie jest zbyt krótkie, żeby się długo zastanawiać.

Co zrobić, żeby zostać partnerem CaliVita International?

1. Przystąp do klubu CaliVita – za każdy produkt płacisz 30% mniej. Bez konieczności robienia regularnych zakupów.
2. Chcesz osiągnąć sukces? Spotkaj się ze mną. Umówimy dogodny termin, spotkamy się na kilka godzin w spokojnej restauracji – ja zapraszam.
3. Wyjaśniamy podstawy. Planujemy pierwsze działania. Powiem na co możesz liczyć z mojej strony. Zrobimy strategię Twojego biznesu dostosowaną do Twoich mozliwości.
4. Korzystając z mojej wiedzy i doświadczenia rozwijasz swój Własny Biznes.

O firmie   Współpraca   Produkty   Zestawy   Zakazane   Kontakt